سایت خبری

آغاز پخش فصل دوم جله تلویزیونی «۱۸۰ درجه» با رویکردی مطبوعاتی

پایگاه هنری زوم نیوز :ااولین قسمت از فصل دوم مجله تلویزیونی «۱۸۰ درجه» ۲۲ بهمن روی آنتن شبکه افق می رود.

به گزارش پایگاه هنری زوم نیوز، برنامه «۱۸۰ درجه»، فصل دوم مجله تلویزیونی «۱۸۰ درجه» با تغییراتی نسبت به فصل اول از جمعه ۲۲ بهمن  از شبکه افق پخش خواهد شد.

فصل دوم این برنامه در فرم به گونه ای طراحی شده که ساختارش بیشتر مطبوعاتی است.

در سری دوم بیننده ها و حضار داخل استودیو حذف شده اند و در هر برنامه علاوه بر مجری و کارشناسان، یک هیأت همراه متشکل از خبرنگاران و فعالان حوزه مورد بحث، با طیف های فکری متفاوت حضور می یابند که این هیات همراه می توانند نقش جدی تری در پیشبرد موضوعات و نکات مطرح شده در برنامه داشته باشند و یا حتی ورودی جزیی تر به بعضی از مقولات داشته باشند.

فصل دوم «۱۸۰ درجه» موضوعات مختلفی را که مبتلابه جامعه هستند مدنظر قرار می دهد که برای پرداخت فکری و عمیق از بازوهای محتوایی که همانا اصحاب رسانه و فعالان حوزه مورد بحث هستند بهره می برد. این افراد به گونه ای انتخاب می شوند که با پیشینه موضوعات آشنا باشند و بتوانند مباحث را به چالش بکشند و همچنین به تندتر شدن ریتم برنامه هم کمک کنند.

این برنامه به صورت یک مجله با آیتم هایی جدید تولید می شود که به فراخور موضوعات متغير است. این بخش ها شامل اسکایپ بین المللی، مستند ویژه، آیتم نوستالژی و یک آیتم طنز میدانی با حضور امید مهدی نژاد خواهد بود که یک یا چند مورد از آنها در هر برنامه پخش خواهد شد.

به مانند سری گذشته سید مرتضی فاطمی علاوه بر اجرا، تهیه کننده و سردبیر این مجله تلویزیونی است و فواد صفاریان پور نیز کارگردانی را بر عهده دارد.

این برنامه روزهای جمعه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد

 


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here