سایت خبری

آنچه در چهار روز جشنواره “شبديز” خواهد گذشت

پایگاه هنری زوم نیوز : پنجاه و هفتمين جشنواره منطقه اي سينماي جوان “شبديز” صبح روز چهارشنبه ٢٢ شهريور ماه با اداي احترام به شهداي كرمانشاه و در گلزا  شهداي اين شهر كار خود را آغاز مي كند و پس از اين مراسم گالري عكس جشنواره توسط….. افتتاح مي شود.

به گزارش پایگاه هنری زوم نیوز ، ٢٤ فيلم انتخاب شده براي نمايش در روز اول در سه سانس ١٦:٣٠، ١٨:٣٠ و ٢٠:٣٠ در تالار انتظار براي علاقه مندان حاضر در جشنواره نمايش داده مي شوند و در پايان شب نيز عطا مجابي جلسات نقد و بررسي فيلم ها را با حضور فيلمسازان در هتل آزادگان برگزار مي كند.

دومين روز جشنواره با كارگاه فيلمنامه نويسي سعيد عقيقي با عنوان “از ايده تا طرح. دفترچه يادداشت فيلمنامه نويس” كار خود را آغاز مي كند و پس از آن تور عكاسي از آثار باستاني و جذابيت هاي  كرمانشاه برگزار مي شود. فيلم ها در چهار نوبت ١٤:٣٠، ١٦:٣٠، ١٨:٣٠ و ٢٠:٣٠ به نمايش در مي آيند و سپس ٢٩ فيلم نمايش داده شده به نقد و بررسي گذاشته مي شوند.

كارگاه زيبايي شناسي تدوين احمد ضابطي جهرمي با عنوان “رابطه گرافيكي  نماها” در نوبت صبح و كارگاه عكاسي مهدي وثوق نيا با عنوان “مروري بر سير تحول مجموعه هاي مستند” در نوبت بعد ظهر سومين روز جشنواره برگزار مي شوند. ٣٠ فيلم كوتاه از ساعت ١٤:٣٠ تا ٢٢ براي حاضران پخش مي شوند و پس از آن طبق روال هر شب جلسه نقد و بررسي فيلم ها ساعت ٢٣ در هتل آزادگان برگزار مي شود. برگزاري تور عكاسي براي عكاسان حاضر در جشنواره از ديگر برنامه هاي روز سوم جشنواره “شبديز” خواهد بود.

صبح روز پاياني جشنواره نيز به بازديد از مراكز ديدني و گردشگري كرمانشاه خواهد گذشت و آيين اختتاميه جشنواره منطقه اي شبديز با حضور …. و مسئولان استاني ساعت ١٨ تا ١٩:٣٠ در تالار انتظار برگزار مي شود.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here