سایت خبری

آکادمی داستان کودک و نوجوان برگزار می‌شود

دومین دوره آکادمی داستان کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری زوم نیوز، انتشارات علمی و فرهنگی اعلام کرده دومین دوره­ آکادمی داستان را در سه رشته برگزار می­‌کند. کارگاه‌های این دوره، اتاق تجربه (رمان کودک و نوجوان)، کارگاه رمان فانتزی و کارگاه خلق کتاب تصویری کودک (در تیم­‌های دونفره تصویرگر – نویسنده) است. استادان راهنمای کارگاه‌ها هم فریدون عموزاده، هدی حدادی، سیدنوید سیدعلی‌اکبر و آرمان سلاح‌ورزی هستند.

این کارگاه‌ها در قالب ۱۰ جلسه ترمیک برگزار شده و شیوه­ ­آموزش کارگاهی است. در پایان دوره، انتشارات با نویسندگانی که اثرشان توسط استادان تایید شده قرارداد می‌بندد و با پرداخت حق التالیف، اقدام به چاپ اثر می‌کند.

کارگاه‌ها در روزهای چهارشنبه (ساعت ۱۳ تا ۱۶ کارگاه کتاب تصویری) و روزهای پنج‌شنبه (ساعت ۹ تا ۱۲ کارگاه رمان نوجوان و ساعت ۱۳ تا ۱۶ کارگاه فانتزی) برگزار می­‌شود. مهلت ارسال مدارک تا ۱۵ مهرماه و شروع کلاس‌ها از تاریخ ۲۸ مهرماه خواهد بود.

شرایط شرکت در کارگاه‌های آکادمی عبارت است از:

۱.      ارائه سه نمونه داستان که حداقل یکی از آن‌ها در ارتباط با موضوع کارگاهی باشد که هنرجو قصد شرکت در آن را دارد. (تصویرگران داوطلب شرکت در کارگاه‌های کتاب تصویری باید سه نمونه کار تصویری ارائه دهند.)

۲.      حداقل سن ۱۷ سال

۳.      تکمیل فرم درخواست کارگاه

۴.      پرداخت شهریه

علاقه‌مندان می­‌توانند برای اطلاعات بیشتر در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه با شماره تلفن ۸۸۶۶۵۷۳۴ (دبیرخانه آکادمی) تماس گرفته و یا به آدرس آکادمی:  flacademy@elmifarhanghi.ir  ایمیل بزنند.

منبع : ایسنا


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here