سایت خبری

افتتاحیه آکادمی بین اللملی هنر L’avenir یا حضور چهره های شناخته شده سینمای ایران

پایگاه هنری زوم نیوز :مراسم افتتاحیه آکادمی بین اللملی هنر L’avenir یا حضور چهره های شناخته شده سینمای ایران برگزار می شود

مراسم افتتاحیه آکادمی بین المللی هنر L’avenir در شهر تفلیس کشور گرجستان با حضور نمایندگانی از کشورهای هلند ، انگلیس، فرانسه ، آلمان و نروژ و همچنین جهره هایی شناخته شده از سینمای ایران برگزار می شود.
آکادمی هنر l’avenir به عنوان یک مرکز اموزشی رشته های هنر با مرکزیت شهر پراک در کشور چک تاسیس و نمایندگی هایی را در کشورهای گرجستان ، قبرس ، بلغارستان و مالزی ایجاد کرده است .
همواره علاقمندان ایرانی برای شرکت در آکادمی های هنر بین المللی با مشکلات زیادی مواجه بوده اند که از جمله آنها می توان به مشکلات ناشی از صدور ویزا ، گرانی هزینه های سفر به کشور مقصد ، گرانی شهریه های آکادمی و هزینه های جاری و … اشاره کرد.
یکی از اهداف این آکادمی ایجاد شرایط سهل و آسان برای ایرانیان علاقمند و همچنین فراهم آوردن امکانات مناسب برای کاهش هزینه های شرکت در اینگونه آکادمی ها می باشد ،
برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی در رشته های : عکاسی هنری ، عکاسی مستند ، عکاسی مد ، عکاسی پایه ، ادیت عکس ، عکاسی ودینگ و همچنین دوره هایی در زمینه طراحی مد ، ویدئو گرافی و … از جمله برنامه های اصلی این آکادمی است.
مراسم افتتاحیه آکادمی هنر L’avenir در روز ۳۰ دسامبر ۲۰۱۶ همزمان با آغاز سال نو میلادی با حضور میهمانی از کشورهای مختلف اروپایی و همچنین چهره های شناخته شده سینمای ایران ، بهرام رادان ، پگاه اهنگرانی ، مهرداد صدیقیان ، و در هتل ۷ ستاره بیلتمور در شهر تفلیس گرجستان برگزار می شود.

اين مراسم باشكوه كه براي اولين بار در كشور گرجستان با اين حجم برگزار مي شود با همكاري شركت جورجيا هاليدي ( بزرگترين شركت توريستي گرجستان) اجرا مي شود.

علاقمندان برای آگاهی از دوره ها و شرایط ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه های آکادمی می توانند به سایت www.intlaa.com مراجعه و یا با شماره های ۰۰۹۹۵۵۷۱۹۱۳۶۸۶ / ۰۰۹۹۵۵۵۸۱۵۱۷۶۰ ( در تمامی اپلیکیشن های ارتباطی) تماس حاصل فرمایند.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here