سایت خبری

«انتهای زمین» در اصفهان نقد و بررسی می شود

پایگاه هنری زوم نیوز : نمایش و نقد و بررسی فیلم سینمایی«انتهای زمین» ساخته ی ابوالفضل صفاری  دراصفهان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه هنری زوم نیوز نقد و بررسی فیلم سینمایی« انتهای زمین» به کارگردانی ابوالفضل صفاری و تهیه کنندگی مسعود اطیابی که به رابینسون کروزو ایرانی مشهور است دوشنبه  ۱۶اسفند ماه درسینما سوره اصفهان  برگزار خواهد شد.

انتهای زمین اولین ساخته ی این کارگردان و مستند ساز ایرانی است که به پدیده ی دوره ی بیست و ششم جشنواره فیلم فجر در سال ٨٦ تبدیل شد و پس از ۱۱ سال از گروه سینمایی هنر و تجربه در حال اکران است.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: حجت مرد ميانسالي است كه خانه و زندگي خود را در شمال ايران رها مي كند و با پاي پياده به سوي جنوب ايران حركت مي كند. او تصميم مي گيرد تا انتهاي دنيا پياده برود و بميرد اما به رابينسون كروزو ايراني مشهور مي شود .

«انتهای زمین» با استقبال خوبی در اکران مواجه شده است و  تاکنون موفق به دریافت جوایزی همچون زردآلوي طلائي بهترين فيلم در جشنواره ارمنستان،جایزه بهترين فيلم در جشنواره بين‌المللي كيش، جایزه بهترين بازيگر مرد در جشنواره بين‌المللي فيلم كيش، جایزه فیلم منتخب فستيوال بين‌المللي ژنو و جایزه فیلم برگزیده ی  فستيوال بين‌المللي سن پائولو برزيل شده است.

گفتنی است این مراسم در ساعت  ۱۵:۰۰نمایش فیلم آغاز و نقد و بررسی آن ساعت۱۷:۰۰با حضورابوالفضل صفاری کارگردان و سعید معظمی یکی از بازیگران فیلم در سینما سوره اصفهان برگزار خواهد شد.

عوامل و دست اندرکاران فیلم عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: ابوالفضل صفاری، مدیر فیلمبرداری: بایرام فضلی، تدوین: ابراهیم سعیدی و مجید عاشقی، صدابردار: مهرداد دادگری، موسیقی: شهرام غلام پور، طراح لباس و صحنه: ابوالفضل صفاري، صداگذار: محمد رضا يوسفي، دستيار و برنامه ريز: امير حسين ثنائي، منشي صحنه: نگار صمدي، عکاس: محمد عاشقی، دستياران كارگردان: آرزو روشناس و چكامه مرندي، مدير تداركات: كوروش بختياري، مشاور رسانه‌ای: منصوره بسمل، سرمایه گذاران: ابوالفضل صفاری و مهدی عباس پور، تهیه‌کننده: سید مسعود اطیابی


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here