سایت خبری

برنامه اجراهای تئاتر شهر در هفته پایانی آبان ماه

در روز اربعین حسینی نمایشی در تئاتر شهر به صحنه نمی‌رود، همچنین تاریخ پایان اجرای سه پروژه نمایشی نیز اعلام شد.
به گزارش پایگاه خبری زوم نیوز ،مجموعه تئاتر شهر با اعلام اینکه یکشنبه ۳۰ آبان ماه به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی نمایشی به صحنه نمی‌رود. تاریخ پایان اجرای سه پروژه نمایشی در تالارهای قشقایی و پلاتو اجرا را مشخص کرد. پروژه اجرایی «میکرو لیو» به سرپرستی محمدحسن معجونی و کیوان سررشته که از روز سیزدهم آبان ماه با اجرای چهار نمایش «دست من» به کارگردانی کیوان سر رشته ، «کریستین لی» به کارگردانی اشکان چگینی، «پرواز شماره ۷۴۵» به کارگردانی مرجان پور غلامحسین و «صف دراز مورچگان» به کارگردانی مهدی چاکری در مرکز مطالعات اجرایی قشقایی آغاز شده روز دوشنبه اول آذر ماه به اتمام می رسد. نمایش «توهم» به کارگردانی خسرو بامداد و فریبا شاهسون نیز که از ۱۲ آبان ماه در پلاتو اجرا به صحنه رفته ، روز جمعه ۲۸ آذر ماه به اجرای خود در این تالار پایان می دهد. موسیقی نمایش«هفت مجلس در عزا و معجزه» به کارگردانی محمد رحمانیان نیز که از روز دوشنبه ۲۴ آبان ماه در تالار اصلی اجرای خود را آغاز کرده، جمعه ۲۸ آذرماه اجرای خود را به پایان می رساند.

نمایش «طپانچه خانم» دو اجرایی می شود

نمایش «طپانچه خانم» به نویسندگی محمد امیر یار احمدی و کارگردانی شهاب الدین حسین پور در تالار چهارسو روزهای پنجشنبه ۲۷ و جمعه ۲۸ آبان در دو نوبت ساعت های ۱۸ و ۲۰ میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.
این اثر نمایشی که از ۲۹ مهر ماه در تالار چهارسو به صحنه رفته هر روز غیر از شنبه ها و روزهای یاد شده ساعت ۲۰ با بازی فریبا متخصص ، آرش فلاحت پیشه ، محمد نادری ، گیلدا حمیدی ، حمید رحیمی ، محمد صدیقی مهر ، غزاله جزایری ، علیرضا مؤیدی ، مرضیه سهراب ،سیماخزاعی، مهدا رزازی در تالار چهارسو به صحنه می رود.

برای آگاهی از برنامه ها ، اخبار و اطلاعات آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر به سایت رسمی این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com مراجعه فرمایید.

 


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here