سایت خبری

برگزاری نمایشگاه عکس “از فرش تا عرش ” برای کمک به کودکان سرطانی

نمایشگاه عکس “از فرش تا عرش ” برای کمک به کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان مستعد بی بضاعت برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه فرهنگی هنری زوم نیوز به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی،این نمایشگاه عکاسی ” از فرش تا عرش” با روش عکاسی حجم و نور، به نفع کودکان مبتلا به سرطان ودانش آموزان بی بضاعت برگزار می‌شود.

وحید محمودی مدیر عامل جمعیت خیریه قلب‌های سبز تبریز، در خصوص برگزاری این نمایشگاه گفت: نمایشگاه عکس “از فرش تا عرش” به همت شیرین ورقائیان از یاوران وخیرین جمعیت در محل اداره کل ارشاد استان آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود .در این نمایشگاه خیریه عکس‌های ثبت شده توسط وی در معرض نمایش و فروش قرار خواهد گرفت که سود حاصل از فروش این تابلوها برای هزینه ی درمان کودکان مبتلا به سرطان ودانش آموزان مستعد بی بضاعت صرف خواهد شد.

وی اظهار کرد: جمعیت خیریه قلب‌های سبز در طی فعالیت ۱۵ ساله خود ، هموار افتخار داشته که همدلی و همراهی هنرمندان خیر تبریز در رشته‌های مختلف را در کنار خود داشته باشد. هدف از برپایی چنین نمایشگاه‌هایی، ترویج فرهنگ انسان دوستی و کمک به همنوع با همراهی یاوران هنرمند است.

گفتنی است این نمایشگاه عکس خیریه از تاریخ ۱۳ الی ۱۸ شهریور ماه،در سالن استاد یاسمی واقع در اداره کل فرهنگ وارشاد استان آذربایجان‌شرقی و از ساعت ۱۵ الی ۲۰ برگزار می شود.

لازم بذکر است، جمعیت خیریه قلبهای سبز بعنوان نخستین موسسه خیریه با اهداف آموزش – تحصیلی در تبریز، به عنوان یک تشکل غیر انتفاعی، غیر دولتی و غیر سیاسی است که مجوز اولیه خود را از سازمان ملی جوانان در اردیبهشت سال ۱۳۸۰ اخذ کرده و حیطه فعالیت ها و اهداف خود را در اساسنامه مشخص نموده است. اعضای تشکیل دهنده این جمعیت شامل نیروهای جوان و تحصیل کرده، اساتید دانشگاه‌ها، پزشکان، متخصصان، تجار و خیرین بنام شهر بدون هیچگونه چشم داشت مادی و فقط با نیت خیر و نوعدوستی قدم در این راه نهاده‌اند و تاکنون برای پیشبرد اهداف جمعیت تمام تلاش خود را کرده‌اند.


دیدگاه ها خاموش هستند

محمد توکلی
Click here