سایت خبری

تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره‌ عشایر و روستاهای  دوستدار کتاب

پایگاه هنری زوم نیوز:دبیر اجرایی جشنوارهٔ عشایر و روستا‌های دوستدار کتاب از تمدید مهلت ارسال پرونده‌های سومین دورهٔ این جشنواره خبر داد.

به گزارش پایگاه هنری زوم نیوز به نقل از  ایلنا، ابراهیم حیدری معاون دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتابخوانی و دبیر اجرایی این جشنواره گفت: مهلت ارسال آثار به جشنوارهٔ عشایر و روستا‌ها دوستدار کتاب تا سی‌ام دی‌ماه تمدید شد.

او افزود: در این دوره از جشنواره استقبال بسیار خوب بوده است و انتظار می‌رود به تمدید مهلت ارسال آثار در جشنواره شاهد حضور شهر‌های بیشتری در این رقابت باشیم. بر همین اساس شورای برنامه‌ریزی جشنوارهٔ عشایر و روستا‌ها دوستدار کتاب مهلت ارسال آثار را تمدید کرد.

حیدری دربارهٔ شیوهٔ اطلاع‌رسانی این رویداد گفت: اطلاعات شرکت در این جشنواره در پایگاه اینترنتی قرار داده شده است. همچنین سامانهٔ پیام کوتاه ما نیز در این زمینه فعال بوده و با روستاهایی که مایل به شرکت در این جشنواره هستند، در ارتباط هستیم.

شورای برنامه‌ریزی انتخاب سومین دورهٔ جشنوارهٔ عشایر و روستا‌ها دوستدار کتاب از «اسماعیل جانعلی‌پور» مدیرکل امور فرهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، «ابوالفضل هاشمی مدیرکل امور فرهنگی کانون مساجد کشور، «حجت‌الله غلامعی» معاون مرکز مطالعات سازمان دهیاری‌های وزارت کشور، «بهروز فتحی» مدیرکل مرکز مطالعات راهبردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، «ابراهیم حیدری» معاون دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتابخوانی، «علی‌اصغر سیدآبادی» مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتابخوانی، دکتر «مهدی مستکین» مدیر گروه فرهنگ کمیسیون ملی یونسکو، «رضا برزگر» معاون دفتر مناطق محروم نهاد ریاست‌جمهوری و دکتر «فریبرز خسروی» رئیس انجمن کتابداری ایران تشکیل شده است.

مراسم اختتامیهٔ جشنوارهٔ عشایر و روستا‌ها دوستدار کتاب هفتهٔ اول اسفند ماه در تهران برگزار می‌شود.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here