سایت خبری

توکلی حضور و تدریس در کلاس‌های دانشکده خبرگزاری فارس را تکذیب کرد

photo_2016-08-31_13-16-54به گزارش پایگاه فرهنگی هنری زوم نیوز ، دکتر احمد توکلی استاد دانشگاه و مدرس روزنامه نگاری در نامه ای نوشت: خبرگزاری فارس، اخیراً به منظور تبلیغ برای جذب دانشجو برای موسسه آموزشی خود اقدام به چاپ و انتشار پوستری کرده و در کمال تعجب عکس اینجانب احمد توکلی را نیز به عنوان مدرس “دانشکده رسانه فارس” در کنار افراد دیگری به چاپ رسانده است.

اینجانب این دروغ و اقدام غیر اخلاقی خبرگزاری فارس مبنی بر حضور خود به عنوان مدرس در کلاس‌های این دانشکده را قویا تکذیب می‌کنم.

تاکید می‌کنم هیچ فردی از خبرگزاری فارس و یا دانشکده وابسته به آن با من برای چنین حضوری تماس نداشته است و البته اگر هم می‌داشت، قبول نمی‌کردم. جذب دانشجو به هر قیمت، کار پسندیده ای نیست. و دانشجویی که با دروغ جذب شود، چه بسا با دروغ فارغ التحصیل شود!

ضمن احترام به همه همکاران، اساتید ارتباطات، روزنامه نگاران و دانشجویان عزیزی که هر کجا فعالند شرافت شغلی و صداقت را نگاهبانند؛ معقدم این خبرگزاری که خود را ارزشی معرفی کرده و وابسته به نهادهای انقلابی قلمداد می‌ شود، نه تنها نباید از ترفندهایی غیر اخلاقی استفاده کند، بلکه باید پیشروی اخلاق و راستی باشد. حداقل از این باب که موجب خدشه‌دار شدن ارزشها و حرمت آن نهادها می شود.

احمد توکلی


دیدگاه ها خاموش هستند

محمد توکلی
Click here