سایت خبری

جانشین منصوریان پس از داربی کیست؟/ پشت پرده مذاکرات شبانه

پایگاه خبری زوم نیوز : علیرضا منصوریان با استقلال نتایج خوبی نگرفته و هواداران استقلال هم از این موضوع ناراحت هستند. آنها بعد از توقف تیمشان مقابل ماشین سازی در اعتراض به منصوریان فرشید اسماعیلی را تشویق کردند ولی مطمئنا شکست در دربی صبر آنها را لبریز خواهد کرد.

مدیران استقلال هم این موضوع را می‌دانند و شاید به همین دلیل بود که افتخاری بعد از بازی با ماشین سازی مدعی شد که بعد از داربی در مورد سرنوشت منصوریان صحبت خواهد کرد.

تکذیب تا واقعیت / جانشین منصوریان پس از دربی کیست؟
 مشخص شد که برخی از مدیران باشگاه استقلال که اتفاقا این روزها نقش پررنگ تری از مدیر عامل در استقلال دارند با اسکوچیچ مذاکره کرده و حتی خواستار حضور او در تهران شده‌اند.ظاهرا اسکوچیچ موافقت خود را اعلام کرده و حتی مجید صالح را به عنوان دستیار احتمالی خودش به مدیران استقلال معرفی کرده است. شایعه دیگری نیز وجود دارد که فرهاد مجیدی به عنوان دستیار اسکوچیچ به کادر فنی اضافه خواهد شد و اگر چنین اتفاقی رخ دهد هواداران باز هم حمایت از نیمکت استقلال را دنبال خواهند کرد.

«زمانی» یکی از اعضای هیات‌مدیره استقلال نیز هفته گذشته صراحتا” اعلام کرد که بعد از دربی درخصوص منصوریان جلسه جدیدی برگزار خواهند کرد و حتی در اظهارنظری عجیب اعلام کرد حمایت ما از منصوریان تا پایان هفته چهارم بوده است و حالا سرمربی فقط این مسابقه وقت دارد تا خود را به مدیران باشگاه ثابت کند. یا پیروزی در داربی یا خداحافظی با نیمکتی که تا یک ماه پیش با هیاهو و حمایت سخت هواداران به آن رسید.

منبع : پارسینه

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here