سایت خبری

خیریه «کانون محبت» رسما افتتاح می شود/ گلریزان برای کمک با بازماندگان از تحصیل

پایگاه هنری زوم نیوز :خیریه «کانون محبت» که به تازگی توسط افسانه بایگان راه اندازی شده است افتتاحیه رسمی فعالیت‌هایش و همچنین مراسم گلریزانی برگزار می کند.

به گزارش پایگاه هنری زوم نیوز  به نقل از روابط عمومی خیریه «کانون محبت»، در نخستین گام پس از راه اندازی خیریه «کانون محبت» توسط افسانه بایگان بازیگر سینما و تلویزیون، برنامه ای برای روز جمعه ۲۰ اسفند ماه تدارک دیده شده است که  طی آن هم افتتاحیه رسمی خیریه برگزار می شود و هم با برگزاری یک گلریزان برای کمک به بچه های بازمانده از تحصیل اقدام می شود.

این مراسم با حضور هنرمندان، ورزشکاران، جامعه پزشکی و خیرین برگزار می شود و هدف آن یاری رساندن به دانش‌آموزانی است که به دلیل مسائل مالی امکان تحصیل ندارند.

مراسم گلریزان با هدف یاری رساندن به دانش آموزان بازمانده از تحصیل ساعت ۱۹ جمعه ۲۰ اسفندماه برگزار می شود. در گام نخست این مراسم با حضور چهره های هنری و ورزشی و خیرین برگزار می شود و در ادامه مسیر از کمک های مردمی نیز بهره خواهد برد.

تعدادی از سینماگران به ویژه افرادی که در مراسم تجلیل از اصغر فرهادی برای دریافت جایزه اسکار حضور داشتند به این مراسم گلریزان دعوت شده اند.

 

 


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here