سایت خبری

دومین جشنواره نقاشی با موضوع «رنگ صلح»/ فراخوانی به رنگ صلح

پایگاه خبری زوم نیوز : به مناسبت روز جهانی صلح، دومین جشنواره نقاشی «رنگ صلح» با موضوع (هنر، انسان، صلح) شهریور ماه در برج میلاد تهران برگزار می‌­شود.

به گزارش پایگاه خبری زوم نیوز، بهناز پورنگ -دبیر دومین جشنواره رنگ صلح- با اعلام این خبر گفت: این دوره جشنواره با هدف به نمایش گذاشتن نقش عمیق هنر در ایجاد صلح و همبستگی بین ملل مختلف و معرفی و ارج نهادن به تلاش­‌های خلاقانه هنرمندان فعال در این زمینه، در سه گروه سنی کودکان ۷ تا ۱۲سال نوجوانان ۱۳تا ۱۸سال و بزرگسالان (بدون محدوده سنی) برگزار می­‌شود.

وی با بیان اینکه جهانی شدن صلح نیازمند آموزش و نهادینه شدن در وجود هر انسانی است، افزود: برقراری صلح در درون خود و جامعه باعث آرامش و زیبایی در زندگی بشریت خواهد شد و هنر در شکل­‌گیری این مهم نقش به سزایی دارد.

به گفته پورنگ در این جشنواره به  شرکت­‌کنندگان گواهی حضور اعطاء و از نفرات برگزیده تقدیر می‌­شود.

هنرمندان برای شرکت در این جشنواره می­‌توانند حداکثر ۵ اثر با موضوع هنر، انسان و صلح از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۲۳۸۰۹۰۳۱،۰۹۱۲۶۱۰۴۰۲۲و از طریق اینترنت به آدرس pooyandegan۱@gmail.com ارسال کنند.

آثار ارسال شده رنگ و روغن باید در بوم دیپ یا قابی و باقی تکنیک­ها به صورت شاسی و همچنین ابعاد آثار ارسالی برای نوجوانان و بزرگسال ۵۰*۷۰، ۶۰*۸۰ ، ۶۰*۶۰ و برای کودکان ۵۰*۵۰ باشد.

علاقه‌مندان می‌­توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، به دبیرخانه این جشنواره در تهران، بزرگراه رسالت، نرسیده به چهارراه سرسبز، روبروی ساختمان ۷۱۱ ،پلاک ۶۶۲،طبقه اول، آموزشگاه پویندگان مراجعه کنند.

 


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here