سایت خبری

دومین پوستر«نامه های عاشقانه از خاورمیانه» رونمایی شد

پایگاه هنری زوم نیوز :  دومین پوستر نمایش « نامه های عاشقانه از خاورمیانه» به کارگردانی کیومرث مرادی با نقاشی و طرحی از سینا افشار رونمایی شد.

به گزارش پایگاه هنری زوم نیوز  به نقل از مشاور رسانه ای نمایش، « نامه های عاشقانه از خاورمیانه» از ۵ مرداد در تئاتر مستقل تهران به روی صحنه رفته است و چهره هایی همچون؛ (به ترتیب ورود به صحنه): هانا کامکار، آزاده صمدی و پانته آ پناهی ها  در ای اثر نمایشی حضور دارند.

« نامه های عاشقانه از خاورمیانه» در سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر کاندید بهترین موسیقی شد و پانته آ پناهی ها برای این اجرا بعنوان بهترین بازیگر سال از سوی انجمن بازیگران خانه تئاتر برگزیده شده است.

این نمایش آذر و دی ماه سال گذشته با بیش از ۵۰ اجرا در تماشاخانه پالیز به صحنه رفت و با  استقبال خوبی از سوی تماشاگران مواجه شده است.

« نامه های عاشقانه از خاورمیانه» با تغییرات مهمی در اجرا و متن اثر متفاوتی نسبت به اجرای سال گذشته به مخاطبان خود ارائه داده است و  همچنین  موسیقی این نمایش توسط هانا کامکار طراحی شده است و بصورت زنده با ۶ نوازنده اجرا هر شب روی صحنه می رود و با استقبال خوبی از سوی مخاطبین روبرو شده است.

گفتنی است پیش فروش بلیط روزهای جدید این نمایش در سایت تیوال آغاز شده است .


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here