سایت خبری

رونمایی از تندیس استاد کاظم معتمدنژاد

پایگاه هنری زوم نیوزبا آغاز هفته پژوهش، با حضور رییس دانشگاه علامه طباطبایی و رییس دانشکده علوم ارتباطات این دانشگاه، از تندیس رئال زنده‌یاد کاظم معتمدنژاد رونمایی شد.
به گزارش پایگاه خبری زوم نیوز ، این رونمایی پس از برگزاری مراسم یادبود زنده‌یاد کاظم معتمدنژاد در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه، با حضور هادی خانیکی و جمعی از اساتید و پژوهشگران علم ارتباطات، برگزار شد.

مهدی فرقانی،رییس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه، درباره‌ی این مراسم گفت : برگزاری مراسم یادبود پدر علم ارتباطات را با شروع هفته پژوهش همزمان کرده‌ایم و در این مراسم تندیسی رئال را که در سایز استاد ساخته‌ایم، رونمایی شد.

بر اساس این گزارش، اردیبهشت ماه امسال هم همزمان با روز جهانی ارتباطات در مراسمی که به نکوداشت بنیانگذار علم ارتباطات و احیاگر آموزش روزنامه‌نگاری، استاد کاظم معتمدنژاد، اختصاص داشت، از سردیس جدید این استاد، به پاس مقام علمی و اخلاقی‌اش رونمایی شد.

این مراسم با حضور محمد مهدی فرقانی، هادی خانیکی، دکتر مهدی محسنیان‌راد، دکتر دادگران و دکتر علیرضا عبداللهی‌نژاد و هم‌چنین جمعی از دیگر اساتید ارتباطات در فرهنگسرای فردوس برگزار شد.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here