سفر زوج گردشگر خارجی به ایران

ماجراجویی در سرزمین کهن

157

زوم نیوز: ایران و زیبایی هایش آن قدر جذاب و منحصر به فرد هستند که افراد را در آن سوی مرزها نیز وسوسه می کنند تا بار و بندیل شان را جمع کنند و خودشان را به این کشور تماشایی برسانند. از نظر آنها ایران کشوری کمتر شناخته شده است که بسیاری آن را به خوبی نمی شناسند و ترسی خاص از سفر به این سرزمین کهن دارند. با وجود تبلیغات منفی علیه کشورمان سالانه گردشگران خارجی بسیاری قدم به این خاک می گذارند و به ماجراجویی می پردازند. آنها با کوله باری پر از شک و تردید به ایران می آیند و در بازگشت، آن را پر از عشقی می کنند که از مردمان این مرز و بوم دریافت کرده اند. در ویدیوی امروز کارناوال با دو گردشگر خارجی همراه می شویم که زیبایی های ایران عزیزمان را دیده و تجربه های شان را در این کشور با دیگران به اشتراک گذاشته اند. با ما باشید و از دیدن این ویدیو لذت ببرید.

همسفران مان سارا و مایکل هستند؛ زوجی که زمان زیادی را در سفر گذرانده و بسیاری از کشورهای جهان را دیده اند. آنها عاشق کشف مقاصد جدید هستند و همیشه به دنبال تجربه های تازه می گردند. این زوج دوست داشتنی درباره سفر خود به ایران می گویند:

ما سه هفته در ایران بودیم و در این مدت ۹۰۰۰ کیلومتر سفر جاده ای داشتیم. این ویدیو حاصل همین سفر به یادماندنی است. در این تصاویر تنها بخشی از زیبایی های بی پایان این کشور را می بینید و البته مهم ترین چیزی که نتوانستیم آن را در قالب تصاویر در آوریم، مهر و محبت مردم این کشور بود. اگر از ماجراجویی لذت می برید، سفر به ایران بهترین خاطره شما خواهد شد.

در این ویدیو می بینیم که آنها به شهرهای مختلف ایران از جمله اصفهان، شیراز، کاشان، تهران، کرمانشاه و … سر می زنند و از گشت و گذارشان حسابی لذت می برند.

 

منبع کارناوال

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.