سایت خبری

ششمین برنامه «سلفی» با حضور سروش صحت در شبکه «آیو»

پایگاه فرهنگی هنری زوم نیوز:سروش صحت کارگردان و نویسنده سریال های طنز تلویزیون  ، مهمان ششمین قسمت از برنامه ˝سلفی˝ بود که از شبکه اینترنتی ˝آیو˝ پخش می‌شود.

صحت در بخشی از این برنامه درباره اینکه بیشتر خودش را فردی موفق می داند یا معتقد است آدم موفقی است  به علی میرمیرانی گفت: من خیلی خوشحالم. برای آنکه خیلی خیلی راضی هستم. بیشتر از آنچه را که حق یا لیاقتم بوده را به دست آورده ام.

او پس از به زبان آوردن جملات بالا از سوی علی میرمیرانی مجری «سلفی» مورد سوال قرار گرفت که در شرایطی که بسیاری از آدم ها می گویند حقم خورده شده و آنقدر که باید به دست نیاورده ام وقتی کسی می گوید بیش از حقم به من داده شده است جای تعجب دارد. چرا چنین حسی داری؟ گفت:  من آدم تنبلی هستم که خیلی هم دنبال اهدافم نرفته ام و نمیروم. پس برای چنین آدمی بیشتر از استحقام بهش رسیده ام. توانایی ذهنی خودم را هم می­شناسم که چقدر ضعیفم. فکر کنم که شانس بهم کمک کرده است.

سروش صحت علاقه مندی جالبی هم در مورد بازی فوتبال دارد. او در برنامه سلفی از این علاقه مندی عجیب هم حرف می زند: بعضی ها می­گویند چرا کریستیانو رونالدو اینقدر قیافه میگیرد؟ من فکر میکنم که حقش هست که قیاقه بگیرد. اگر اون قیافه نگیرد کی باید بگیرد؟ مسی هم حقش همین است. من مسی را بیشتر دوست دارم ولی رونالدو را هم خیلی دوست دارم. خیلی بده که آدم باید یا طرفدار بارسلون باشه یا رئال مادرید. ولی من طرفدار بارسلون و رئال هستم. من یک طرفدار دیوانه در فوتبال نیستم من کلمه طرفداری را خرابش می­کنم. من سپاهانی ام ولی پرسپولیسی و تراکتوری و استقلالی هم هستم. هرکدام این تیم ها به دلیل بازیکن یا چیزی دوست دارم.

در ادامه سلفی علی میمیرانی به طرح سوالات فانتزی­اش ادامه داد و به سروش صحت گفت اگر قرار باشد یک مهمانی جمع و جوری بگیری و سه نفر را مهمان کنی (حتی شکسپیر را) آن سه نفر چه کسانی بودند؟ صحت در پاسخ به این سوال گفت: من خیلی دوست داشتم که سعدی را ببینم و صدایش را می شنیدم. لباس پوشیدن آقای آل احمد را خیلی دوست داشتم و دوست داشتم صدایشان را بشنوم. مولوی و حافظ و عطار هم همینطور لطفا خیام رو هم اضافه کنید. خیلی دلم می­خواست که آنها را هم ببینم.

برنامه “سلفی” هر هفته یکشنبه‌ها از شبکه اینترنتی “آیو” پخش می‌شود. کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت از برنامه‌های این شبکه استفاده کنند. “سلفی” برنامه‌ای گفتگو محور است که به موضوعات روز فرهنگی، هنری و اجتماعی می‌پردازد.

 


دیدگاه ها خاموش هستند

محمد توکلی
Click here