سایت خبری

علی محمد دهقانی روزنامه نگار پیشکسوت به دیار باقی شتافت

پایگاه خبری زوم نیوز : علی محمد دهقانی آرانی پیشکسوت عرصه مطبوعات و روزنامه نگاری کشور ساعتی پیش به علت بیماری گوارشی در یکی از بیمارستان‌های تهران دار فانی را وداع گفت.

علی محمد دهقانی، که پس از نیم قرن تلاش در عرصه مطبوعات و رسانه، با درد و بیماری دست و پنجه نرم می‌کرد در روزهای گذشته به دلیل حاد شدن بیماری در بیمارستان بستری شد.
وی ۲ سال گذشته با بیماری معده و مشکل گوارش در تهران و کاشان تحت چند عمل جراحی قرار گرفته و از حدود ۱۵ روز قبل به علت شدت بیماری در بیمارستان بستری و تحت مراقبت قرار گرفته است.
سطح هوشیاری دهقانی روز گذشته کاهش یافت و از صبح دیروز به کما رفت و توسط کادر پزشکی به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شد.
پیام تسلیت نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی
سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، درگذشت استاد علی محمد دهقانی آرانی پیشکسوت عرصه روزنامه نگاری کشور را تسلیت گفت.
متن پیام بدین شرح است:
خبر درگذشت شادروان استاد علی محمد دهقانی آرانی، پیشکسوت عرصه روزنامه نگاری کشور موجب تألم و تأثر فراوان شد.
مرحوم دهقانی با سابقه‌ بیش از نیم قرن تلاش در عرصه مطبوعات از پیشکسوتان و تلاشگران دلسوز و فعال عرصه مطبوعات و رسانه کشور بود که از نظر ویژگی‌های اخلاقی و تواضع و فروتنی نیز زبان‌زد بود.
اینجانب درگذشت این پیشکسوت عرصه مطبوعاتی کشور را به خانواده محترم ایشان، جامعه فرهنگی و مطبوعاتی کشور و مردم منطقه تسلیت می‌گویم و از پیشگاه خداوند متعال‌ برای آن مرحوم، غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می‌کنم.
منبع : ایمنانظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here