سایت خبری

فصل نرگس از ١٨ مرداد ماه به سینما ها می آید

پایگاه هنری زوم نیوز : فیلم سینمایی فصل نرگس به نویسندگی و کارگردان نگار آذربایجانی و تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت از چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه اکران خود را در گروه سينمايي استقلال آغاز می کند.

به گزارش پایگاه هنری زوم نیوز ؛ در آستانه اکران «فصل نرگس» پوستر فیلم با طرحی از رضا جباري  و لوگو تايپ سيروس سليمي رونمایی شد .

فصل نرگس ، در ژانر اجتماعي با نگاهي انسان دوستانه ، قصه اي اميد بخش را به شيوه اي متفاوت روايت مي كند. فیلم روايت عاشقانه اي از زندگي آدمهاي معمولي است كه در وانفساي امروز و در جهاني كه ميل به خودشيفتگي و خود محوري دارد، شفافيت روح و ذهنشان را از دست نداده اند و مفهوم احساس خوش ناشي از انسانيت و نوع دوستي را به درستي درك مي كنند.

فصل نرگس با شعار«تو ارزش روزهای زندگی رو به اندازه من نمی دونی» ،  اثري پربازيگر است و لوكيشن هاي متعددي دارد كه از جنوبي ترين نقطه تهران تا شمالي ترين منطقه پايتخت را به تصوير كشيده است .

يكتا ناصر ، ريما رامين فر ، امير آقايي ، پژمان بازغي ، شايسته ايراني ، محمدرضا هدايتي ، صالح ميرزاآقايي ، شيرين اسماعيلي ، شبنم گودرزي و گوهر خيرانديش تركيب بازيگران فيلم فصل نرگس را تشكيل مي دهند.

 

اين فيلم در فهرست آثار  منتخب جشنواره فيلم فجر بوده است ، و امروز چهارشنبه ۱۱ مرداد ماه  ساعت ۱۸:۰۰ در جشنواره بين المللي فيلم شهر به نمایش در آمده و با بيست و شش فيلم ديگر در بخش مسابقه به  رقابت مي پردازد.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here