سایت خبری

كامبيز درم بخش، جمال رحمتي، بهرام عظيمي، اسماعيل عباسي، ابراهيم صافي و بابك برزويه/داوران كارتون و عكاسي جايزه هنري قلب تهران

 

پایگاه هنری زوم نیوز:کامبیز درمبخش، جمال رحمتی و بهرام عظیمی انتخاب و داوري آثار كارتون نخستين جايزه هنري قلب تهران را بر عهده دارند.

به گزارش پایگاه هنری زوم نیوز، اسماعیل عباسی، ابراهیم صافی و بابک برزویه اعضاي هيات انتخاب و داوري رشته عكاسي اين جايزه هستند.

نخستين جایزه هنري قلب تهران در رشته های عکاسی، آگهی دیواری(پوستر)، تصویرگری و کارتون به مناسبت دويست و سي امين سال پايتختي تهران، ۲۵ فروردین تا هشتم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ در نگارخانه مدرسه دارالفنون برگزار می شود و علاقه مندان و هنرمندان می توانند تا ساعت ۲۴ روز ۱۴ فروردین سال ۱۳۹۶ در سایت این جایزه به نشانی www.tehranfestival.com  ثبت نام و آثار خود را ارسال کنند.

شهرداری منطقه ۱۲ تهران این جایزه را در دو بخش اصلی و ویژه برگزار می کند. بخش اصلی با عنوان قلب تهران و با موضوعات گردشگری، بازار (بافت تاریخی و قطب اقتصادی)،  منطقه ۱۲؛ محور ادیان و سنت های آیینی، منطقه ۱۲ در آیینه تاریخ (به تصویر کشیدن وقایع و روایت‌های تاریخی قلب تهران) برگزار می شود. بخش ویژه با عنوان نام آوران قلب تهران است که در این دوره و در واکنش به رویداد و حادثه‌ی تلخ “ساختمان پلاسکو” و ابراز رشادت جمعی از جانفشانان به موضوع «آتش نشانان» اختصاص دارد.

دبیر نخستین جایزه هنری قلب تهران مسعود زنده روح کرمانی است و بهرام کلهرنیا (پوستر)، علی هاشمی شهرکی (تصویرگری)، مسعود شجاعی طباطبایی (کارتون) و محمدمهدی رحیمیان ( عکاسی) شورای دبیران این جایزه هستند.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here