سایت خبری

مراسم اختتامیه سومین جشنواره بین‌المللی عکس خیام

 پایگاه خبری زوم نیوز: مراسم اختتامیه و اهدای جوایز، رونمایی و توزیع کتاب و گواهی پذیرش سومین جشنواره بین‌المللی عکس خیام روز ۱۸ آذر ماه ۹۵ از ساعت ۱۶ تا ۱۸:۳۰ با مشارکت موزه هنرهای معاصر در موزه هنرهای معاصر تهران آغاز خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری زوم نیوز ، افراد علاقه مند به حضور در مراسم اختتامیه باید به موارد زیر توجه داشته باشند:
  1. شرکت در مراسم برای عموم آزاد است، اما علاقمندان به حضور در مراسم می‌ بایست از ۱۲ تا ۱۷ آذرماه ۹۵ برای دریافت کارت ورود به مراسم ثبت نام کنند. پس از ثبت نام، کارت ورود به ایمیل فرد ارسال می شود، کارت ورود دریافتی را پرینت گرفته و برای ورود به موزه ارائه دهید.
  2. لینک مربوط به دریافت کارت ورود به مراسم:
  1. اگر پس از ثبت نام کارت ورود را دریافت نکردید می توانید از این لینک دانلود کنید:
  1. توزیع کتاب برای شرکت‌کنندگان استان تهران صرفا در مراسم اهدای جوایز در موزه هنرهای معاصر انجام می‌شود. لذا شرکت‌کنندگان تهرانی که نمی‌توانند در این روز برای دریافت کتاب مراجعه کنند ضروری است نماینده‌ای از جانب خود معرفی نمایند.
  2. شرکت‌کنندگان سایر استان‌ها، که در مراسم اختتامیه در موزه هنرهای معاصر حاضر باشند، می‌توانند کتاب خود را در همان محل دریافت کنند. پس از پایان مراسم، همانند دوره های قبل جشنواره، کتاب‌های شرکت‌کنندگان سایر استان‌ها برای همکاران جشنواره در استان‌ها ارسال می‌شود. اطلاعات تکمیلی در این مورد به زودی در سایت جشنواره منتشر خواهد شد.
  3. شرکت‌کنندگانی که  برای تحویل کتاب نماینده‌ای از جانب خود معرفی می کنند، می بایست فرم معرفی نامه را تکمیل و امضا کرده و به همراه کپی کارت شناسایی معتبر به نماینده خود تحویل دهند. نماینده در ازای تحویل معرفی نامه و کپی کارت شناسایی  شرکت کننده می تواند کتاب را دریافت کند. شرکت کنندگان شهرستانی هم در صورت تمایل میتوانند نماینده ای جهت دریافت کتاب معرفی کنند.
  4. لینک مربوط به فرم معرفی نامه:
  1. شایان ذکر است ثبت نام چهارمین دوره جشنواره از ۹ آذر آغاز شده و تا ۱۰ دی ۹۵ ادامه دارد.
لینک مربوط به ثبت نام چهارمین دوره جشنواره بین المللی عکس خیام:
  1. مشاهده اطلاعات تکمیلی مربوط به حضور در مراسم اختتامیه سومین جشنواره بین المللی عکس خیام:
  1. آدرس مراسم: تهران، خیابان کارگر شمالی، جنب پارک لاله، موزه هنرهای معاصرنظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here