سایت خبری

«نامه های عاشقانه از خاورمیانه» به هفته پایانی رسید

پایگاه هنری زوم نیوز : نمایش «نامه های عاشقانه از خاورمیانه» به کارگردانی کیومرث مرادی در دور دوم اجراهای خود در تئاتر مستقل تهران میزبان بیش از  ۸۰۰۰ تماشاگر بوده است و شب گذشته اجرای خود را به پانته آ پناهی ها تقدیم کرد.

به گزارش پایگاه هنری زوم نیوز ، «نامه های عاشقانه از خاورمیانه» نوشته مشترک کیومرث مرادی، پوریا آذربایجانی و محمد مساوات  با بازی هانا کامکار، آزاده صمدی  و پانته آ پناهی ها داستان فراموش نشدنی سه زن است. زنانی که قصه زندگی شان قصه تنهایی ها، شجاعت ها ، جسارت ها و پیدا کردن هاست. قصه زندگی زنانی که خواستن را در استمرار تلاش در راه عشق به دست آورده اند.

نمایش «نامه های عاشقانه از خاورمیانه» شب گذشته و مصادف با روز ملی سینما به بانوی عاشقانه ها پانته آ پناهى ها تقدیم شد . تنديس بهترين بازيگر نقش مكمل زن براى فيلم «لاك قرمز» در نوزدهمين جشن سينماى ايران در حالی به او تعلق گرفت که مشغول بازی در نمایش «نامه های عاشقانه از خاورمیانه» بود و شبنم مقدمی به نمایندگی از او این جایزه را دریافت کرد.

این نمایش بزودی و پس از پایان اجراها در شهر هایی همچون رشت، شيراز، اصفهان ، مشهد ، كرمانشاه ، اهواز و …به روی صحنه خواهد رفت.

گفتنی است خرید بلیت هفته پایانی این نمایش از پنجشنبه ۲۳ شهریور ساعت ۱۲ ظهر در سایت تیوال آغاز خواهد شد.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here