سایت خبری

نشست «عکاسی و معماری» در شیراز برگزار می شود

شیراز- نشست «عکاسی و معماری» با موضوع بررسی« ارتباط عکاسی و معماری در حال دگردیسی» در شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری زوم نیوز ، هدف از این درس‌گفتار، آشنایی با عکاسی معماری، ارتباط متقابل عکاسی و معماری در طول تاریخ و تاثیر عکاسی بر سیر تحول معماری از آغاز شکل‌گیری عکاسی تا به امروز است.

پرهام تقی‌اف مهمان این نشست، دانش‌آموخته عکاسی از موسسه عکاسی نیویورک است. آثار او تاکنون برنده جوایز متعددی بوده  که از جمله آن‌ها می‌توان به جایزه اول مسابقه عکس موسسه عکاسی نیویورک و حضور در لیست کوتاه سومین جایزه هنر معاصر مجیک آو پرشیا در لندن اشاره کرد.

وی همچنین در نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی بسیاری در داخل و خارج از کشور شرکت داشته که از جمله جدیدترین آنها می‌توان به نمایشگاه گروهی عکاسان معاصر ایران در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و نمایشگاه گروهی عکاسان معاصر ایران فستیوال فورمت انگلستان اشاره کرد. او در زمینه عکاسی معماری و آموزش عکاسی نیز در یک دهه گذشته فعالیت داشته است. پرهام تقی‌اف همچنین به‌عنوان مدرس دوره‌های «شناخت نور، منابع نور و نورپردازی» و «عکاسی تبلیغاتی»  در تهران فعالیت دارد.

 نشست «عکاسی و معماری» روز پنج‌شنبه ۲۰ آبان ماه ۹۵ در سالن سرای سخن در مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان فارس به‌نشانی شیراز، چهارراه حافظیه شیراز برگزار خواهد شد.

منبع : مهر


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here