سایت خبری

نمایشگاه ” سایه سرد ” در گالری ایده پارسی

پایگاه هنری زوم نیوز  : نمایشگاه ” سایه سرد ” در گالری ایده پارسی برگزار خواهد شد .

به گزارش پایگاه هنری زوم نیوز  ، سایه سرد ،آثار سه هنرمند نقاش  است با توجه به اتفاقاتی مانند جنگ و تاثیرات پس از آن در یک جامعه و آرزوها و امیدهایی که تحت تاثیر این اتفاق قرار میگیرند. 

نمایشگاه گروهی ” سایه سرد ” روز جمعه ۱۳ بهمن ماه در گالری ایده پارسی افتتاح خواهد شد. در این نمایشگاه آثاری از ۳ هنرمند را به نمایش درمیآید ، ملیحه رستمی ، سارای مه گرون و هنگامه نجار باشی هنرمندان نمایشگاه سایه سرد هستند . در بخشی از بیانیه نمایشگاه این گونه آورده شده است که : 

همیشه آرزوهایی هستند که دیگر نیستند، آرزوهایی که می میرند. بذرهای استوار رویاهای نوجوانه زده، تنها در کالبد کودکانی می روید که از خاک محراب پیکار و رزم می آیند. مادرهایی که بافتنی می بافند به امید لحظه هایی که باز گرمای دور هم بودن در اجاق های خانه شان زنده شود. زن هایی که همچنان منتظرند که از ازدحام بهت زدگی رویاهای زنانگی و تعلیق رها شوند.

دنیا پر است از نافرجامی ها، نبودن ها و آرزوهایی که در خلا انسان دوستی، گم می شوند. تصور صورت سربازان پیر و جوان که تنها با جانشان وارد نبردی بی بازگشت می شوند و زخم های التیام نایافته جنگ که می مانند و جان می سوزانند، همیشه هست و خواهد بود. اگر این بودها را به هم پیوند بزنی عاشق رنگ ها خواهی بود. رنگ هایی که کنار هم می نشینند تا یادآور داستان روزمره من های جدا شده از ما باشند.

این مجموعه یادمان دوران اجتناب ناپذیر خراش های روزگار است، حاصل هنرمندی سه بانوی جوان است که به ترسیم لحظه های مرگ رویاها و تحمیل ناخواسته ها پرداخته اند.

گشایش: جمعه ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۶  تا ۲۰

نمایشگاه تا ۱۸ بهمن ماه  هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۰ پذیرای علاقمندان خواهد بود.

تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت ، نرسیده به سه‌راه نشاط، کوچه اله‌وردی آذر، پلاک ۲۸، گالری ایده پارسی


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here