سایت خبری

«وحید سهرابی» ناباورانه درگذشت / پیام تسلیت

وحید سهرابی، از عکاسان هنرمند و دوست داشتنی مطبوعات در حادثه‌ای ناگهانی در همدان از دنیا رفت و دوستان و همکاران خود را عزادار کرد .

مرحوم سهرابی از سال ۱۳۸۷ به عنوان عکاس با دفتر منطقه‌ای ایسنا در همدان و از سال ۹۰ به مدت دو سال با دفتر اصلی خبرگزاری دانشجویان در تهران همکاری داشت.

این عکاس تجربی در سال ۸۹ برنده جایزه تصویر سال در بخش جوان شد.

وحید سهرابی متولد ۸ اردیبهشت ۱۳۶۸ در همدان بود.

پیام تسلیت برای درگذشت دو عکاس

 بنیاد سینمایی فارابی نیز در  پیامی ‌درگذشت علیرضا سلطانی و وحید سهرابی از عکاسان مطبوعات را تسلیت گفت.

متن پیام بنیاد سینمایی فارابی برای درگذشت علیرضا سلطانی و وحید سهرابی، دو عکاس حوزه مطبوعات به این شرح است:

«درگذشت علیرضا سلطانی و وحید سهرابی از عکاسان با تجربه و پیشکسوت مطبوعات که برای بسیاری از اهالی سینما نام آشنا هستند، موجب تألم و تأثر فراوان شد.

مرحوم سلطانی، عکاس پیشکسوت خبری و مطبوعات که سابقه چهار دهه عکاسی خبری داشت، عکاسی با اخلاق، متخصص و دلسوز بود و اغلب پشتیبان و حامی عکاسان بود و مرحوم سهرابی نیز از عکاسان با تجربه مطبوعات و با اخلاق بود. بی‌شک فقدان ایشان ضایعه‌ای دردناک برای جامعه رسانه‌ای محسوب می‌شود.

فقدان این عکاسان محترم را به خانواده داغدار ایشان و جامعه رسانه‌ای تسلیت می‌گوییم و از خداوند متعال‌ برای ایشان رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می‌نماییم.»

**همچنین سخنگوی وزارت امور خارجه درگذشت دو نفر از عکاسان خبری با تجربه و کاردان کشور را تسلیت گفت.
بهرام قاسمی رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه با ابراز تاسف از درگذشت علیرضا سلطانی و وحید سهرابی عکاسان با تجربه و کاردان مطبوعات کشور، فقدان آنان را به خانواده هایشان و جامعه مطبوعاتی و عکاسان رسانه ای کشور تسلیت گفت.
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیز در پیامی درگذشت علیرضا سلطانی از عکاسان پیشکسوت جامعه مطبوعاتی و وحید سهرابی یکی از عکاسان با تجربه و سابق ایسنا را تسلیت گفت. حسین انتظامی در پیام تسلیت خود نوشته است: « درگذشت علیرضا سلطانی، از جمله عکاسان باسابقه مطبوعات را به خانواده ایشان، دوستان، همکاران و جامعه مطبوعاتی کشور تسلیت می گویم. از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه و برای بازماندگان و دوستداران او صبر و اجر مسألت دارم. معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در پیام دیگری درگذشت وحید سهرابی، از عکاسان با تجربه و همکار سابق خبرگزاری دانشجویان ایران را تسلیت گفت و برای بازماندگان او طلب اجر و صبر کرد.»
مراسم بزرگداشت مرحوم وحید سهرابی عکاس خبری سابق خبرگزاری ایسنا دفتر همدان ، جمعه شب در مسجدالنبی (ص) شهر بهار برگزار شد.
به گزارش ایرنا در این مراسم جمعی از اهالی مطبوعات و رسانه های استان همدان حضور داشتند.
وحید سهرابی از عکاسان باتجربه مطبوعات روز چهارشنبه ۱۰ خرداد در حادثه‌ای ناگهانی در همدان از دنیا رفت و آیین تشییع وی صبح جمعه با حضور پرشور مردم شهرستان بهار و هنرمندان برگزار شد.
 در گذشت ناباورانه دوست و همکار عزیزمان ، غم سنگین و بزرگیست. این فقدان را به خانواده محترم ایشان و جامعه عکاسی کشور تسلیت عرض می نمایم و برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر، سلامتی و اجر بر صبر را از درگاه خداوند منان خواهانیم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here