سایت خبری

«ودود» برای جشنواره فیلم دفاع مقدس آماده می شود

پایگاه هنری زوم نیوز: این فیلم به کارگردانی بنیامین نادعلی و تهیه کنندگی یوسف نادعلی برای جشنواره بین المللی فیلم دفاع مقدس آماده می شود.

به گزارش پایگاه هنری زوم نیوز به نقل از مشاور رسانه ای فیلم «ودود»،به گفته بنیامین نادعلی کارگردان این فیلم، «ودود» فیلمی داستانی در فضای دفاع مقدس است.

داستان فیلم «ودود» رزمنده ای ایرانی را به تصویر می کشد که دیده بان و تک تیرانداز است. فضای داستان، رزمنده ایرانی را در جنگ تحمیلی و در پست دیده بانی در تقابل با یک عراقی نشان می دهد که…

اگرچه «ودود» اولین تجربه بنیامین نادعلی در فضای دفاع مقدس است اما این کارگردان پیش از این فیلم هایی همچون «روزی» و «سالبوتامول» را در کارنامه کاری خود دارد.

به گفته نادعلی، این فیلم پس از جشنواره بین المللی فیلم دفاع مقدس و حضور در دیگر جشنواره ها برای پخش از تلوزیون واگذار می شود.

سایر عوامل فیلم «ودود» به این شرح هستند: تهیه کننده یوسف نادعلی، کارگردان بنیامین نادعلی، نویسنده مسعود تکاور، فیلمبردار و تدوین بنیامین نادعلی، دستیار و برنامه ریزمحمدعفراوی، دسیار کارگردان امیر رضایی، طراح صحنه آبتین برقی، دستیار صحنه محمدرضا مشایخی، عکاس طاهره کاشفی و فرحناز ایزد پناه، با نقش آفرینی علیرضا لاجوردی، محمد عفراوی، هاکان رضایی و مشاور رسانه ای علی موذن جامی.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here