سایت خبری

پخش دوباره «هنرنامه» با پایان مخالفت‌ها

 تهیه‌کننده برنامه «هنرنامه» از پخش سری جدید این برنامه خبر داد و گفت: مدیریت قبلی شبکه چهار سیما با ادامه ساخت این برنامه مخالف بود.

به گزارش پایگاه خبری زوم نیوز ، محمد علی‌بازی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: پس از پایان سری دوم برنامه «هنرنامه» مدیریت قبلی تصمیم گرفت که این برنامه دیگر ادامه نداشته باشد، اما با روی کار آمدن مدیریت جدید تصمیم گرفته شد تا سری سوم آن تولید شود.

او با اعلام این خبر که پخش سری سوم «هنرنامه» از ۱۹ شهریور ماه آغاز می‌شود، هدف اصلی از ساخت این برنامه را علاوه بر پرداختن و معرفی هنرهای تجسمی، نقد و اطلاع‌رسانی در این زمینه برشمرد و گفت: به طور کلی «هنرنامه» با رویکردی تخصصی به هنرهای تجسمی می‌پردازد و هدفش اطلاع‌رسانی در این حوزه است که شامل نقد آثار و جریان‌های روز این حوزه می‌شود.

علی‌بازی درباره تغییرات پیش‌آمده در فصل سوم این برنامه گفت: سری جدید این برنامه شامل شش آیتم جداگانه است که روزهای جمعه هر هفته به مدت زمان ۴۵ دقیقه پخش می‌شود که در طول هفته نیز هر یک از این آیتم‌ها به صورت جداگانه نیز پخش می‌شوند.

تهیه‌کننده برنامه «هنرنامه» نقد نقاشی، مجسمه‌سازی، عکاسی، خوشنویسی، هنرهای مدرن و سنتی، معرفی کتاب‌های تخصصی تجسمی و گزارش از اتفاقات هنری را از جمله بخش‌های اصلی این برنامه بر شمرد و یادآور شد: رفتن به موزه هنرهای معاصر، خانه هنرمندان و گالری‌های شیرین، اثر و سهراب و پخش گزارش‌هایی از هنرهای تجسمی از جمله بخش‌های برنامه «هنرنامه» در اولین قسمت است.

برنامه «هنرنامه» به تهیه‌کنندگی محمد علی‌بازی با اجرای مهسا ملک‌مرزبان کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که از این هفته جمعه‌ها ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here