سایت خبری

کاپیتان تیم عراقی راهی پرسپولیس می شود

پایگاه خبری زوم نیوز : به نوشته روزنامه الشرق قطر باشگاه پرسپولیس با علی حسین رحیمه، کاپیتان تیم الوکره قرارداد یک ساله‌ای امضا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری زوم نیوز، روزنامه الشرق قطر درحالی در شماره امروز خود (چهارشنبه) از امضای این قرار داد خبر داد که پیش از این روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خبر توافق این تیم با مدافع تیم فوتبال الوکره قطر را رد کرده بود.

پندار خمارلو در این مورد اظهار داشته بود که برای اولین بار است که نام این بازیکن را می‌شنویم و باشگاه پرسپولیس هیچ مذاکره‌ای با مدافع الوکره نداشته و واقعیت این است که اصلا او را نمی‌شناسیم.

با اعلام مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس سعد ناطق تنها بازیکن عراقی است که این باشگاه به دنبال جذب اوست.

با این حال به نوشته این روزنامه در روزهای اخیر باشگاه پرسپولیس با علی حسین رحیمه، کاپیتان تیم الوکره جهت عقد قرارداد یک ساله  به مذاکره پرداخته بود که توافق طرفین را به دنبال داشته است و این بازیکن به زودی راهی ایران می‌شود  تا قرارداد خود را رسمی کند.

روزنامه الوطن نیز درباره انتقال علی حسین به پرسپولیس اعلام کرده که توافق طرفین زیاد طول نکشیده است.

این روزنامه نوشت: «باشگاه پیروزی که در حال حاضر با نام پرسپولیس شناخته می شود،  توافقش با علی حسین رحیمه بازیکن عراقی الوکره را اعلام کرد. علی حسین قادر نیست پرسپولیس را در بازی با لخویا در لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند چرا که بازیکنان جدید امکان همراهی تیمهایشان از مرحله یک چهارم نهایی را دارند.»

در ادامه خبر این روزنامه آمده است: «از آنجایی که قرارداد رحیمه با الوکره به پایان رسیده بود، انتقال او به تیم ایرانی پس از مذاکراتی نه چندان طولانی صورت پذیرفت. این اولین بار است که رحیمه در ایران بازی می کند. او پیش از این در تیم الاهلی لیبی و نیروی هوایی عراق بازی می کرد و سپس ۹ سال در الوکره حضور داشت.»

تیم الوکره در فصل جاری لیگ ستارگان قطر با توجه به افت کیفیت فنی به دسته پایین‌تر سقوط و علی حسین رحیمه پیشنهادهایی دریافت کرد. این مدافع ۳۲ ساله عراقی در نهایت برای پیوستن به پرسپولیس و عقد قرارداد یک ساله به توافق رسید.

بازتاب این خبر در روزنامه های قطری در حالی است که هواداران پرسپولیس منتظر سفر سعد ناطق، ملی‌پوش عراق تیم نیروی هوایی به تهران جهت مذاکره و عقد قرارداد هستند.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محمد توکلی
Click here