سایت خبری

تماس با ما

پایگاه خبری زوم نیوز با هدف ارتقا سطح هنری جامعه و ارائه ی اخبار در حوزه های گوناگون ، تصوير و هنر و سبک زندگی و ورزش و بی نیازی مخاطبان این حوزه از مراجعه به سایت های گوناگون توسط جمعی از هنرمندان و فتوژورنالیست‌های ایرانی راه‌اندازی شده است.
اين پایگاه اینترنتی، شبکه‌ی حرفه‌ای و تخصصی است که می‌کوشد در تلفیق هنر در فضاي مجازي فعالیتی چند منظوره و در عین حال تخصصی را به مخاطبان خود ارائه دهد. تمامي عرصه‌هاي مختلف دنياي تصوير و هنر و سبک زندگی و ورزش در حوزه فعاليت اين پايگاه قرار داشته و پس از يكسال فعاليت آزمايشي از آبان ماه ۱۳۸۷ امروزه به عنوان يك پايگاه خبري به ارائه خدمات مي‌پردازد.
زوم نيوز افتخار دارد تا ميزباني باشد براي همه تلاشگران اين حوزه. اطلاع رسانی اخبار هنری، انتشار گزارش‌های تصویری در حوزه‌های مختلف، ارائه مقاله‌های تخصصی تالیف و ترجمه شده، انتشار فراخوان مسابقات عکاسی داخلی و بین‌المللی و همچنین جذب آگهی تخصصی تجاری در حوزه هنر از مهم‌ترین فعالیت‌های این پايگاه اطلاع رساني است.
زوم، هیچ گونه وابستگی به نهادها و سازمان های دولتی ندارد و صرفا به صورت خصوصی سعی در انجام فعالیتی اساسا حرفه‌ای دارد.
بدیهی است این نشریه الکترونیک تنها در حدود قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.
نسخه آزمایشی اين درگاه از آبان ماه ۱۳۸۷ منتشر شده است و از آبان ماه سال ۱۳۸۸ زوم نيوز در زمینه تخصصی عکاسی و  از شهریور ۹۵ با گسترش فعالیت خود در بخش های مختلف هنر به جرگه پايگاه‌هاي تخصصي و حرفه‌اي كشور  پيوسته‌ است.
سردبیر:مهتاب بهریان
دبیر عکس: محمد توکلی ۰۹۲۰۱۰۲۱۷۶۲
تحریریه : نیما ربانی ، محمد پویا ، مریم بهریان ، افشین مجلسی
آدرس ايميل: zoomnews.ir@gmail.com

*تمام فیلدها اجباری هستند!

محمد توکلی
Click here